ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГРУПИ ЗІ ЗМІСТУ Й ЯКОСТІ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

27 грудня 2023 р. відбулося засідання групи зі змісту й якості освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво. На засіданні були заслухані та обговорені питання: «Моніторинг наявності відповідних ресурсів для організації освітнього процесу ОП «Музичне мистецтво» доповідач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій; «Про розширення можливостей формування індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів ОП «Музичне мистецтво» доповідачка – здобувачка 54-м групи Терлецька Аріна; «Про пропозиції стейкхолдерів щодо перегляду й удосконалення освітньо-професійних програм 025 Музичне мистецтво бакалаврського та магістерського рівня» доповідачка – викладачка вищої категорії, завідувачка відділу хорового диригування КЗ ФПО «Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П.Д. Демуцького» Паладі Оксана. Цінні поради в подальшій роботі групи зауважила завідувачка кафедри інструментального виконавства, кандидатка педагогічних наук, доцентка Радзівіл Тетяна.

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ЩОРОКУДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ЩОРОКУ

Події Євромайдану змінили українську історію, сколихнули весь світ, а головне – перевернули світогляд мільйонів українців. День Гідності та Свободи щороку відзначається 21 листопада. Свято встановлене «з метою утвердження в Україні

ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Минула субота виявилася плідним та творчим днем для студентів і викладачів факультету мистецтв кафедри хореографії та художньої культури, який розпочався із участі хореографічних колективів «Візаві» та «Яворина» у ІV Всеукраїнському