ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Початок нового навчального року на мистецько-педагогічному факультеті розпочався з проведення розширеної ради факультету.

ЗАГКАЛЬНА  АУДИТОРІЯ

Засідання відкрила декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник.

ДУДНИК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Олена Володимирівна розпочала свій виступ словами привітання та представила нове поповнення викладачів з числа випускників нашого факультету, які добре зарекомендували себе у навчанні та науковій роботі (Ірина Грошовик, Аліса Білоус, Віктор Лисенюк).

ГРОШОВИК ІРИНА СЕРГІЇВНА БІЛОУС АЛІСА ОЛЕКСАНДРІВНА Віктор Лисенюк)

А також кращих випускників інших вузів (Оксана Сухецька, Наталія Пиж’янова).

Наталія Пиж’янова Оксана Сухецька

Далі було заслухано звіт про підсумки роботи колективу факультету за 2012-2013 н.р. та завдання на 2013-2014 н.р. У звіті прозвучали основні досягнення професорсько-викладацького колективу по всім напрямкам роботи та були визначені пріоритети у розвитку підрозділу в новому навчальному році.
В обговоренні доповіді взяли участь: Дмитро Балдинюк, зав. кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент;

БАЛДИНЮК ДМИТРО ІВАНОВИЧ

Людмила Андрощук, зав. кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент;

АНДРОЩУК ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА

Ольга Музика, зав. кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент.

МУЗИКА ОЛЬГА ЯНУШІВНА

По закінченню засідання ради декан факультету Олена Володимирівна Дудник ще раз привітала колег з початком нового навчального року та побажала нових успіхів на ниві навчально-наукової та творчої діяльності.