ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, декана факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури Терешко Інну Григорівну!!!

Шановна Інно Григорівна, від щирого серця вітаємо Вас! У цей радісний і світлий День народження побажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами та плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

Надзвичайно приємно, що молодь України доводить невичерпність любові нашого народу до музики як найбільшого його скарбу. 15-16 травня 2024 року в м. Переяслав відбувся ХІ Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй».

18 грудня 2023 відбулась зустріч викладачів кафедри хореографії та художньої культури з Радою роботодавців для спеціальностей: 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія). До складу Ради роботодавців ОПП «Хореографія» ОС

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує диспетчер мистецько-педагогічного факультету, а також чарівна і весела, добра та привітна людина Бурлака Світлана Миколаївна. Шановна Світлана Миколаївна, вітаємо Вас з днем народження! В цей