ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

29 листопада  свій День народження  відзначає   викладач   кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства   Тарасюк Леся Михайлівна.

Шановна Леся Михайлівна!
Прийміть  найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, творчої наснаги  та мирного неба!

Для Вас сьогодні посмішки, вітання,
Яскравих квітів ніжна розмаїть,
Найкращі, найщиріші побажання,
Що йдуть від серця нашого, прийміть.
Ми хочем радості і щастя побажати,
І неба чистого, як волошковий цвіт,
В житті ніколи прикрощів не знати,
Здоров’я  зичимо  на многа многа  літ!

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ХОРЕОГРАФІЇ»ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ХОРЕОГРАФІЇ»

Із нагоди Дня науки 16 травня 2024 року відбулося засідання круглого столу «Перспективи розвитку сучасного мистецтва хореографії» для здобувачів кафедри хореографії та художньої культури. Із доповідями виступили здобувачі-учасники наукових гуртків

ЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМ

24-27 липня в с. Дзензелівка Маньківського району, відоме своєю історією і культурою, відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль класичної музики. Цей фестиваль є ініціативою студентів Національної Музичної Академії України ім. П. Чайковського.

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

6 грудня 2022 року, відбулось чергове засідання студентської ради. Питанням дня стала академічна доброчесність, та її дотримання. Метою засідання стало проведення для здобувачів тижня «академічної доброчесності». Члени студентської ради розбирались,