ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці травня на факультеті мистецтв відбулися перегляди академічних і творчих робіт студентів 1-4 курсів та магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, основ дизайну, комп’ютерної графіки.

Колектив викладачів кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом другого семестру. Студенти представили роботи у різних техніках і різної тематики. Академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, швидкісні зарисовки, етюди та власні творчі роботи – все це результат знань, умінь і навичок з профільних предметів за другий семестр.

Майбутні художники-педагоги продемонстрували гарний рівень виконання робіт, розуміння академічного живопису та рисунку як основи професійних умінь, усвідомлення необхідності багато і систематично працювати, щоб досягнути відповідної майстерності.

Бажаємо всім студентам гарно скласти сесію, відпочити влітку і з новими силами повернутися до навчання! А ще – натхнення на творчість, адже восени наступного навчального року – традиційна виставка до Дня художника! Тож чекаємо цікавих творчих робіт!!!