ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДВІДАЛИ БЛИСКУЧИЙ ШЕДЕВР ‒ «РЕКВІЄМ» ДЖУЗЕППЕ ВЕРДІ У ВИКОНАННІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗАСЛУЖЕНОЇ АКАДЕМІЧНОЇ КАПЕЛИ УКРАЇНИ «ДУМКА»

31 травня студенти та викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відвідали довгоочікувану, грандіозну подію, що відбулася на сцені одеської філармонії ‒ «Реквієм» Джузеппе Верді у виконанні національної заслуженої академічної капели України «Думка» (художній керівник ‒ Євген Савчук), хору Одеського національного академічного театру опери та балету (головний хормейстер ‒ Валерій Регрут), зоряного квартету солістів: Тетяни Мельниченко (сопрано), Алли Позняк (меццо-сопрано), Валентина Дитюка (тенор) та Олександра Цимбалюка (бас) у супроводі національного одеського філармонійного оркестру під керівництвом Хобарта Ерла!