ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ

СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ

Напередодні Нового року, 28 грудня, студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вітали школярів Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області з наступаючими святами!

СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ

Слова привітання висловила кандидат історичних наук, доцент, директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету Дудник Олена Володимирівна. В цілях профорієнтаційної роботи, Олена Володимирівна розповіла про пріоритети навчання на мистецько-педагогічному факультеті.

Декан мистецько-педагогічного факультету Дудник Олена Володимирівна

З особливостями вступної кампанії 2014-2015 року ознайомила школярів завідувач відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна.

Завідувач відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна

Про напрочуд насичене і багатогранне студентське життя мистецько-педагогічного факультету розповіла представник студентської ради, магістрантка спецальності «Образотворче мистецтво» Ірина Білас.

ППредставник студентської ради, магістрантка спецальності «Образотворче мистецтво» Ірина Білас

Головним подарунком для учнів школи став святковий концерт творчих колективів мистецько-педагогічного факультету.
Пісні «В’язанка» та «Ой, ти дубе» прозвучали у виконанні фольклорного ансамблю «Софія». Художній керівник – доцент кафедри музичного мистецтва мистецько-педагогічного факультету, заслужений працівник культури України Василь Семенчук.

Фольклорний ансамбль «Софія»

Хореографічні композиції «Циганський танець», «Сонце Іспанії» та «Така як ти…» подарували глядачам учасники народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві». Художній керівник — кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Андрощук.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві»

Пісню «One night only» подарувала студентка 4 курсу мистецько-педагогічного факультету, учасниця телевізійного шоу “Х-Фактор” Юлія Лисянська.

Студентка 4 курсу мистецько-педагогічного факультету, учасниця телевізійного шоу “Х-Фактор” Юлія Лисянська.

Студент 4 курсу мистецько-педагогічного факультету Расім Багіров.

Студент 4 курсу мистецько-педагогічного факультету Расім Багіров

А також студентка 1 курсу мистецько-педагогічного факультету Анастасія Шинкарук пісню «Белая зима».

Студентка 1 курсу мистецько-педагогічного факультету Анастасія Шинкарук

Турецький танець «Халай» та український народний танець «Їхали козаки» виконав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина». Художній керівник – Сергій Куценко.

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина»

По завершенню концертної програми адміністрація факультету побажали школярам щастя, добра, злагоди, любові, міцного здоров’я та благополуччя!