ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАНЦЮВАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» І «ЯВОРИНА» ВІДКРИВАЛИ ХІV ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ «УМАНЬ – 2015»

2

WKO SHINKYOKUSHINKAI

Кіокушинкай-карате проти дитячої злочинності та наркоманії. Саме під таким гаслом, 4 квітня, в спортивній залі УДПУ ім. Павла Тичини, пройшов ХІV Відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокушинкай карате (версія WKO) у розділі «куміте» у вагових категоріях серед молодших юнаків / молодших дівчат, юнаків / дівчат, юніорів / юніорок та чоловіків / жінок. Турнір присвячувався пам’яті видатного українського письменника Станіслава Зінчука.

1

Відкривати захід випала нагода творчим колективам мистецького-педагогічного факультету: народному аматорському ансамблю сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та народному аматорському ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

За яскраві виступи керівникам колективів були вручені Подяки за надання підтримки у проведенні ХVI відкритого чемпіонату Черкаської області з кіокушинкай карате «Умань – 2015» Президента Черкаської обласної федерації кіокушинкай карате, сенсея (3 дан) Солошенка Ігоря Петровича.