ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ ПОЛІЩУК ОЛЕНОЮ ВАСИЛІВНОЮ

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ ПОЛІЩУК ОЛЕНОЮ ВАСИЛІВНОЮ

Нещодавно на факультеті мистецтв відбулася творча зустріч студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» з заслуженим майстром народної творчості України, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії і методик дошкільної освіти Поліщук Оленою Василівною.

Майстриня розповіла про свій життєвий шлях та познайомила присутніх зі своїми здобутками на ниві народної творчості України.

Студенти мали змогу ознайомитися із роботами майстрині та отримати позитивний досвід із спілкування з творчою особистістю.

Висловлюємо щиру подяку шановній Олені Василівні за цікаву і змістовну зустріч та бажаємо невичерпного натхнення, оптимізму, нових творчих досягнень!