ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

31 серпня на подвір’ї корпусу №3 університету відбулося традиційне свято нашого вишу ‒ посвята першокурсників у студенти, привітати яких прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей.

Урочистості відкрив ректор університету – доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний.

Так сталося, що сьогодні на долю нашої країни випали тяжкі випробування, які не залишають байдужими кожного з нас. Тому пам’ять про загиблих, які захищали незалежність та суверенітет нашої держави на сході України було вшановано хвилиною мовчання.

Із вітальним словом до першокурсників звернулися почесні гості: випускники університету, міський голова Олександр Цебрій та кандидат економічних наук, народний депутат України Максим Поляков. А також польські партнери – ректор Державної Вищої Школи Професійної Освіти імені Яна Амоса Коменського, професор, доктор хабілітований Мачей Петшак та проректор з навчальної діяльності та студентських справ, доктор Януш Пола.

Усі звернення до студентства були насичені щирими вітаннями з початком нового навчального року та побажаннями досягнути визначних результатів у галузі освіти і науки на благо розвитку нашої держави.

Святковими подарунками для усіх присутніх стали хореографічна композиція «Пори року» у виконанні народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (керівник – канд. пед. наук., доцент Людмила Андрощук) та пісня «Нехай квітує Україна» у виконанні Анастасії Шинкарук у супроводі хореографічних колективів університету.

Після завершення святкових урочистостей студенти мали змогу краще познайомитися із викладачами та адміністрацією факультету, завідувачами профільних кафедр, а також своїми кураторами, які вестимуть їх по стежині освіти, науки та мистецтва  упродовж усього навчання.

Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету мистецтв радо вітають першокурсників із Посвятою у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та надіються, що вони стануть гідним поповненням великої, дружньої родини!

У добру путь, шановні першокурсники!