ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

25 листопада 2021 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася V Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України (Бахмут, Вінниця, Дніпро, Кілія, Маріуполь, Миколаїв, Олександрія, Сєвєродонецьк, Тульчин, Умань, Чернівці, Чернігів). Оцінювало виступи журі у складі: декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцента Радзівіл Т. А., канд. мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Бая Ю. М., канд. пед. наук, доцента Калабської В. С., канд. пед. наук, доцента Коваленка А. С., старшого викладача Бойко І. М., викладачів Панченко О. М. і Тарасюк Л. М., викладача і концертмейстера Хижко О. В. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ЧЛЕНІВ ЖУРІ

Завантажити (PDF, 335KB)

ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІ

Нещодавно студентки спеціальності «Образотворче мистецтво» Резніченко Наталія (І курс магістратури) та Мусатова Марічка (ІІІ курс) взяли участь у Міжнародному художньому конкурсі «1050-річчя хрещення Польщі – хрест Мєшка І». Цей конкурс

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30 грудня  свій День народження  відзначає завідувач кафедри музикознавства та  вокально-хорового   мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник  народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія»,  учасник вокального гурту «Гонта»  Семенчук

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці травня на факультеті мистецтв відбулися перегляди академічних і творчих робіт студентів 1-4 курсів та магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, основ дизайну, комп’ютерної