ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙСТЕР-КЛАСАХ КРИСТИНИ ШИШКАРЬОВОЇ

29-30 червня 2024 року викладачі кафедри хореографії та художньої культури Ірина Тандитна та Анастасія Подгорінова взяли участь у майстер-класах Кристини Шишкарьової з техніки обертань та великих стрибків на базі школи сучасного танцю “Totem” у м. Київ.

Кристина Шишкарьова – хореографка, режисерка, викладачка сучасного танцю, авторка освітніх методик, віце-президентка Асоціації “Платформа Сучасного Танцю України”, суддя міжнародних конкурсів, кураторка мистецьких проектів, засновниця школи танцю та театру танцю Тотем, MONADA dance project, фестивалів сучасного танцю Totem Dance Solo Fest, 4DCD, “Dance! Dance… Dance?”, освітніх курсів “Pro teacher”, “Contemporary basement”, “Creative Pro”, “Totem pro dancer”, “Creative mind” та інших.

Після практичних майстер-класів відбулися структуровані лекції з методики виконання та викладання обертань та великих стрибків.

Щиро вдячні за потужні заняття, новий цікавий досвід та яскраві емоції! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 4 травня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна!   Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім,

ПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2023 – 2024 Н. Р. ІІ семестрПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2023 – 2024 Н. Р. ІІ семестр

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

У квітні 2020 року в м. Одеса відбувся ІV Міжнародний Інтернет-конкурс мистецтв «Musical South Palmyra». У номінації «Інструментальне мистецтво (народні інструменти)» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла здобувач ОС «Магістр» кафедри інструментального виконавства Саченко