ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні колеги!

25 листопада 2021 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва (далі – Олімпіада).

Метою Олімпіади є популяризація інструментально-виконавського мистецтва, підвищення рівня виконавської підготовки артистів‑інструменталістів, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих здобувачів‑інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів фахової передвищої освіти (училищ, коледжів). Участь в Олімпіаді безкоштовна.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Деталі проведення олімпіади в положені про олімпіаду

Завантажити (DOC, 42KB)