ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

ВІДБУЛИСЯ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

З 15 квітня по 19 квітня на факультеті мистецтв відбулося проходження курсів підвищення кваліфікації за спеціальністю: 025 Музичне мистецтво, за темою: “Теоретичні та практичні аспекти роботи концертмейстера в закладах мистецької освіти ”.

Заняття зі слухачами проводилися у синхронному режимі на платформі Google Meet старшим викладачем кафедри інструментального виконавства Бойко Іриною Михайлівною.

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів освіти Волинської та Черкаської областей, а саме:

• Волинський фаховий коледж культури та мистецтв;
  • Уманська дитяча школа мистецтв «Антарес»;
  • Христинівська дитяча музична школа.

Бажаємо натхненної та плідної роботи усім курсистам!

ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, УКРАЇНО МОЯ!»ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, УКРАЇНО МОЯ!»

Підведено підсумки Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Як тебе не любити, Україно моя!», який проходив на кафедрі образотворчого мистецтва. Конкурс проводився серед учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування,  віком

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»

30 квітня відбувся благодійний  концерт «Допоможемо ЗСУ разом!», організований з метою збору коштів для придбання помпової рушниці та дронів для 118 бригади 160 батальйону, в якому несе службу науково-педагогічний працівник

Шановні колеги! Організаційний комітет Всеукраїнської наукової конференції «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах», яка відбудеться 29-30 квітня 2016 р. у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара з нагоди 25-річчя Незалежності України