ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Сьогодні на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів, які завітали аби краще ознайомитися з університетом та правилами прийому на 2015 рік.

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

З вітальним словом до гостей звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна, яка ознайомила майбутніх вступників із напрямами підготовки, матеріально-технічною базою університету, особливостями навчально-виховного процесу на факультеті.

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Дуже важливою для гостей стала зустріч Мошковською Анастасією Едуардівною, фахівцем відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Анастасія Едуардівна компетентно і детально розповіла про особливості вступної кампанії 2015 року, зокрема про шкалу пріоритетності ВНЗ, рівні складності ЗНО, метод Ангоффа, нарахування коефіцієнтів на конкурсні предмети, вагу бала за атестат, довузівську підготовку тощо. Наголосила на важливості прийняття правильного рішення майбутніми вступниками вже сьогодні.
Вступники отримали й індивідуальні профорієнтаційні консультації від викладачів та завідувачів кафедр мистецько-педагогічного факультету.

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Майбутні абітурієнти мали змогу переглянути відеоконцерт творчих колективів факультету, а також виставку студентських робіт з образотворчого мистецтва.

Отож, запрошуємо Вас, шановні абітурієнти на навчання на мистецько-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Обіцяємо Вам цікаве навчання та гарні знання!