ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ У ВИКОНАННІ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРАНТІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

21 грудня в актовій залі музичного корпусу відбувся концерт інструментальної музики у виконанні студентів-магістрантів кафедри інструментального виконавства: Бєлєкчі Алли, Редванського Володимира, Бондар Ольги, Цимбал Вікторії, Гайсенюк Анни, Шевченко Романа, Обманець Людмили, Шевчук Анастасії, Садового Євгена та Багірова Расіма.

Слухачі мали можливість прослухати твори у виконанні різних інструментів, таких, як фортепіано, баян, акордеон, труба, гітара, скрипка.

Представлені твори характеризувались широкою палітрою епох, стилів та жанрів. Так, в концерті звучала музика Сергія Рахманінова, Миколи Лисенка, Сергія Прокоф’єва, Олександра Кльоца, Хоакіно Радріго, Юрія Весняка, Френка Марокко, Костянтина Віленського, Євгенія Дербенко та інших. Вагомий внесок у підготовку студентів до концертного виступу зробили викладачі кафедри інструментального виконавства: Кремешна Т. І., Гусак В. А., Коваленко А. С., Безпоясний В. А., Бондаренко С. М., Коваленко О. С., Білаш С. О.

Дякуємо всім учасникам концерту за незабутні враження, та бажаємо подальших творчих успіхів!