ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

16 вересня цього року в актовій залі музичного корпусу мистецько-педагогічного факультету відбувся «Концерт-знайомство» у якому програму виконували нещодавно зараховані студенти УДПУ імені Павла Тичини на спеціальність «Музичне мистецтво».
У залі панувала доброзичлива атмосфера. Слухачі концерту, серед яких були і викладачі, і студенти мистецько-педагогічного факультету, щиро підтримували гучними оваціями виконавців, які вперше презентували своє мистецтво на сцені університету.

ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

У програмі звучали інструментальні, вокальні твори різних музичних стилів і жанрів старовинних та сучасних композиторів.

Так, не залишила нікого байдужим авторська пісня про Україну студента 12 групи Михайленка Віталія «Моя Україна».

ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Кульмінацією та яскравим завершенням святкового дійства стало виконання «Сербського народного кола» дуетом акордеоністів у складі Олександра Джордевіча та Йована Дрманіча, які у наспівній мелодії, віртуозних пасажах та характерній мелізматиці зуміли відтворити колорит і передати дух сербського музикування.

ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

По закінченню до усіх присутніх звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

У своєму слові вона відмітила фаховий рівень виконавців, подякувала за організацію концерту кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства – Калабську Віру Степанівну та за професійне технічне забезпечення звукорежисера університету – Гончара Олега.

ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Також Олена Володимирівна зазначила, що таке концертне знайомство дуже вдалий захід адаптації нових студентів спеціальності «Музичне мистецтво» у нашій дружній родині факультету, який має стати традиційним.
Цікаве та насичене життя на факультету продовжується, отже до нових концертних зустрічей та нових досягнень!

Один коментар до “ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»”

1. На факультеті відбувся гарний захід, усе пройшло вдало. Дякую усім учасникам, слухачам та тим, хто долучився до організації концерту-знайомству.