ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!

13 травня 2024 року на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» факультету мистецтв спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) заочної форми навчання, з використанням платформи Google meet.

Головною метою було з’ясувати стан готовності теоретичних частин бакалаврських робіт до перевірки у програмі «Anti-Plagiarism». Зокрема, встановити їх відповідність щодо «Методичних рекомендацій до виконання й оформлення випускних кваліфікаційних робіт з образотворчого мистецтва» і з’ясувати на якому етапі роботи перебуває практична частина кваліфікаційної роботи.

В.о. завідувача кафедри, доцент Ольга МУЗИКА ознайомила присутніх із протоколом попереднього захисту та запросила до слова здобувачів та наукового керівника випускних кваліфікаційних робіт.

Студенти презентували комісії доповідь, у якій було висвітлено актуальність, мета, завдання, предмет, об’єкт та висновки випускної кваліфікаційної роботи, а також її практичну частину.

Члени комісії висловили зауваження, рекомендації та побажання щодо вдосконалення робіт у змістовому та технічному планах для належної їх презентації під час захисту.

Усі випускні кваліфікаційні роботи здобувачів ОС «Бакалавр» були рекомендовані до захисту з умовою усунення недоліків.

Бажаємо усім здобувачами успішного захисту кваліфікаційних робіт.

Метою своєї діяльності на посаді декана факультету мистецтв ставлю, насамперед, створення гідних умов для якісної підготовки здобувачів вищої освіти  та праці науково-педагогічних працівників у творчому і дружньому академічному середовищі; збереження

Шановні колеги! Організаційний комітет Всеукраїнської наукової конференції «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах», яка відбудеться 29-30 квітня 2016 р. у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара з нагоди 25-річчя Незалежності України

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнського науково-методичного інтернет-семінару з Міжнародною участю «Молодь, освіта, наука та мистецтво», який відбудеться 23 листопада 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на базі