ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В «СТАРІЙ УМАНІ»

Зацікавленість шанувальників мистецтва викликали талановиті роботи молоді –  студентів та випускників кафедри. Вони надзвичайно вільні в своїй творчості. Яскравий барвистий навколишній світ полонить їх уяву. Саме любов: любов до життя, до світла – наскрізна тема їх робіт. А загалом виставка робіт викладачів та студентів УДПУ імені Павла Тичини у «Старій Умані» – це свято художників і всієї культурно-мистецької громадськості міста, яка має можливість отримати емоційний імпульс для подальшої власної творчої діяльності, відчути естетичну насолоду від спілкування з чудовими творами талановитих майстрів.