ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ДАР’Ю НАЮК З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ EMINENCE

ВІТАЄМО ДАР’Ю НАЮК З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ EMINENCE

Наприкінці лютого у м. Познань відбулося засідання відбіркового комітету, на якому розглянули документи кандидатів на участь у проектах EMINENCE та EMINENCE ІІ, співкоординатором яких є УДПУ. Загалом у конкурсі взяли участь понад 1100 кандидатів з 20 країн, в тому числі – з 7 країн Європейського Союзу.

Радо повідомляємо, що до університету Ровіри і Віргілії (Іспанія) в для проходження 10-місячного курсу навчання поїде також і студентка 2-го курсу  мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки “Образотворче мистецтво” Дар’я Наюк.

Наюк

Вітаємо Дар’ю з перемогою в проекті! Зичимо подальших успіхів у навчанні!

Адміністрація факультету