ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «НАЙКРАЩІ СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ УКРАЇНИ – 2015»!

Шановні викладачі, дороге студентство! Нещодавно стартував Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України – 2015» ініційовано ГО «Центр соціального лідерства». Завдання Конкурсу:
• підтримати актуальні соціальні практики та проекти міжсекторальної взаємодії «влада – бізнес – наука – освіта – суспільство», що сприяють стійкому розвитку територій в Україні;

• привернути увагу українських та світових «лідерів думок» до соціальних запитів та заохотити їх до використання практики наставництва, соціального консалтингу (та/або коучингу), благодійництва;

• сприяти поширенню ефективного досвіду найкращих українських соціальних проектів в Україні та світі.

Проект

Раді повідомити, що мистецько-педагогічний факультет став учасником даного конкурсу. Ініціатором участі виступила кафедра хореографії та художньої культури, яка представила до розгляду творчий проект «Право на життя: Хореографія проти наркоманії та алкоголізму». Керівник проекту – канд. пед. наук, доцент, завідувач вищейменованої кафедри Андрощук Людмила Михайлівна.
Тема проекту
– наркоманія як глобальна проблема людства; ідея – руйнівна сила наркотиків та алкоголізму в житті людини, сила Віри в перемогу над залежністю, яка стала хворобою.

Мета проекту
– привернути увагу до проблеми наркоманії та алкоголізму та показати можливість повернення до здорового життя навіть в найскладніших ситуаціях.
Творчий проект «Право на життя» – це танцювальна вистава в стилі перфоманс, в основу сценарію якого покладені реальні історії нарко- та алкозалежних які змогли перемогти залежність.

Отож, шановні колеги, студенти, давайте разом підтримаємо участь проекту «Право на життя: Хореографія проти наркоманії та алкоголізму» у конкурсі «Найкращі соціальні проекти України – 2015»! Для цього потрібно, авторизувавшись у соціальній мережіfacebook_logo перейти на Веб-сайт конкурсу і натиснути кнопку «Подобається» біля напису «Проголосувати».

Дякуємо!