ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА СЕМЕНОВИЧА ОСАДЧОГО З ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ «60-РІЧЧЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Адміністрація та увесь професорсько-викладацький колектив мистецько-педагогічного факультету вітає проректора з соціальних питань, голову профкому Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцента Олександра Семеновича Осадчого із ювілейною відзнакою «60-річчя Черкаської області»!

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВИЧ!

Прийміть сердечні, сповнені людської шани і поваги вітання з нагоди такої визначної події. Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, тож нехай це досягнення додасть Вам віри і життєвих сил, труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасимої енергії, невтомності, оптимізму, творчої наснаги, нових здобутків та вагомих досягнень у здійсненні всього задуманого!

З повагою, мистецько-педагогічний факультет