ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ВОЛОДАРІВ ГРАН-ПРІ ХІ МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ» 2024

Надзвичайно приємно, що молодь України доводить невичерпність любові нашого народу до музики як найбільшого його скарбу.

15-16 травня 2024 року в м. Переяслав відбувся ХІ Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй». В якому взяв участь народний хор «Кобзар» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Народний хор «Кобзар» в супроводі інструментального ансамблю «Музичні візерунки» виборов Гран-прі в номінації «Хорове виконавство». Подяками відзначені керівники творчих колективів Василь Семенчук та Владислав Гусак.

Нехай же й надалі багаті музичні традиції нашої культури пробуджують найкращі поривання людської душі!

Бажаємо нашим переможцям успіхів і майбутніх творчих звершень! Підкоряйте своїм мистецтвом глядачів і слухачів!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

24 лютого свій День народження відзначає диспетчер факультету мистецтв Вікторія ДЕВІЛЄНЄВА Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам життєвих сил та душевної гармонії! Невичерпної енергії, миру, безпечного

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУМАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ

Викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович вирішив поділитись своїми творчими секретами, напрацьованими десятиліттями і провів майстер-клас з петриківського розпису для вихованців та учителів Кривоозерського будинку дитячої творчості Миколаївської області.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

19 вересня   свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, старший викладач  кафедри музикознавства та  вокально – хорових дисциплін  Козій Ольга Михайлівна. Шановна Ольга Михайлівна ! Прийміть наші щирі та сердечні