ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна.

Шановна імениннице!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя, любові від рідних та близьких, поваги від людей. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на нашій професійній ниві. Нехай минуле залишає лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією! З Днем народження!