ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

28 вересня свій день народження відзначає кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталівна.

Шановна Олено Віталіївно! Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, приємних життєвих сюрпризів, вдачі, радості, творчого натхнення і щирого кохання! Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами.