ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 березня свій День народження відзначає старший лаборант, викладач кафедри образотворчого мистецтва Горчинська Тетяна Сергіївна!

Шановна імениннице! Ми хочемо привітати Вас з Днем народження і подякувати за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з Вами комфортно і приємно, Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства. Бажаємо Вам великого жіночого щастя, любові, бадьорості, завзяття і міцного здоров’я. Нехай завжди Вас супроводжує удача, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та світлу надію на майбутні роки!

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв

РЕЗУЛЬТАТИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВАРЕЗУЛЬТАТИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

22 квітня 2021 року на кафедрі інструментального виконавства обговорено виконання учасників IV Всеукраїнської студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва. 60 заявок учасників надійшло з таких міст України:, Київ, Луцьк, Тульчин,

УВАГА! ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ”УВАГА! ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ”

Шановні викладачі та студенти! 8 березня 2019 року завершується подання заявок на участь у VІ Всеукраїнській студентській науковій конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 21 березня 2019 року на

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні викладачі та студенти! Сердечно вітаємо вас з величним християнським святом – Різдвом Христовим, яке сприймається кожним з нас як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння