ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕЗУЛЬТАТИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

22 квітня 2021 року на кафедрі інструментального виконавства обговорено виконання учасників IV Всеукраїнської студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва. 60 заявок учасників надійшло з таких міст України:, Київ, Луцьк, Тульчин, Вінниця, Рівне, Калуш, Новоархангельськ, Херсон, Сєвєродонецьк, Бахмут, Дрогобич, Кропивницький, Житомир, Харків, Жашків, Соснівка, Тальне, Умань, Благовіщенське. Оцінювали виступи: декан факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцент Терешко І. Г., завідувач кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцент Радзівіл Т. А., канд. пед. наук, доцент Олійник Т. І., канд. пед. наук, доцент Калабська В. С., канд. пед. наук, доцент Коваленко А. С., викладач Панченко О. М. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства вітає всіх учасників IV Всеукраїнської студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

Завантажити (PDF, 213KB)