ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, талановитого педагога та музиканта Надію Андріївну Балдинюк!

Шановна Надія Андріївна! Щиро вітаємо Вас із Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії. Хай Ваша невтомність, високий професіоналізм і бажання творити завжди супроводжують Вас. Щиро бажаємо Вам нових звершень на професійній ниві. Зі святом!

Хай здоров’я, радість і достаток,
Сиплються немов вишневий цвіт
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!