ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 17 жовтня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання, викладач живопису кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна!

Лавриченко

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З Днем народження

Адміністрація факультету,