ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує талановитий митець, досвідчений педагог, член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Клещар Геннадій Анатолійович.

Шановний Геннадію Анатолійовичу! Щиро вітаємо Вас із Днем Народження!

Знаємо і цінуємо Вас як обдаровану, творчу особистість, відданого своїй справі. Всі хто спілкується з Вами, знають Вас не лише як висококваліфікованого фахівця, а й як толерантну, чуйну людину. Тож у цей день зичимо Вам, шановний Геннадію Анатолійовичу, міцного здоров’я, щастя, ласки від Бога на довгі літа! Нехай оминають Вашу оселю усі негаразди та незгоди, завжди поряд будуть добрі друзі й колеги, вдячні учні.

Нехай щедро сіється добром і достатком життєва дорога, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбутня. Нових вам творчих досягнень на мистецькій ниві!

професорсько-викладацький колектив та студенти
факультету мистецтв