ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 8 липня, свій День народження відзначає декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент, талановитий педагог і мудрий керівник, чарівна жінка і яскрава особистість Інна Григорівна Терешко!

Шановна Інно Григорівно! Від усієї дружньої родини факультету сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Щиро зичимо міцного здоров’я,  родинного щастя і благополуччя, достатку, радості, удачі! Щоб завжди на душі було сонячно, а на Вашому життєвому шляху не було ніяких негараздів і перешкод. Нехай доля дарує лише приємні зустрічі, події, душевну гармонію і комфорт, шану і авторитет! Нехай успішно йдуть всі справи і вистачає творчої наснаги, сил і енергії для нових звершень і перемог!

З повагою, колектив факультету мистецтв