ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ВИПУСК СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ВИПУСК СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

4 липня на факультеті мистецтв в урочистій атмосфері відбувся випуск студентів, які здобули вищу освіту за освітніми рівнями «Бакалавр» та «Магістр».

З вітальним словом до студентів-випускників звернулася проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Ревнюк Наталія Іванівна. Вона побажала всім успіхів та натхнення в подальшій роботі, професійного становлення, а також виконала почесну місію – вручила дипломи з відзнакою.

Декан, доцент Терешко І. Г. привітала студентів та з гордістю повідомила, що в цей святковий день факультет випускає 144 молодих, щасливих, сповнених надій фахівців. «Від імені професорсько-викладацького складу щиро вітаю вас з важливою, хвилюючою, яскравою подією у вашому житті – з успішним завершенням навчання на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Ми відчуваємо гордість за вас, тому що ви проявили наполегливість, цілеспрямованість, зусилля, здібність і талант», – зазначила Інна Григорівна. Найбільш активним учасникам громадського, наукового та творчого життя факультету та університету декан вручила грамоти та подяки.

Випускників спеціальності «Музичне мистецтво» привітав голова екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, помічник ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Балдинюк Дмитро Іванович.

Випускників спеціальності «Хореографія» привітала голова екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.

Випускників спеціальності «Образотворче мистецтво» привітала кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

Щирі слова подяки зі сльозами на очах висловила випускниця спеціальності «Музичне мистецтво» Світлана Бурлака.

Від імені кураторів виступив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Гусак Владислав Анатолійович.

Протягом заходу присутні насолоджувалися концертною програмою. Для всієї великої мистецької сім’ї подарунком стали пісні у виконанні студентки-магістрантки Анастасії Шинкарук та заслуженого працівника культури України Валентина Купчика. Вони ж були чудовими ведучими свята.

Глядачі змогли насолодитися виступом випускника ОС «Магістр» Черевченка Олександра.

Свої студентські роки випускники згадували під драйвовий виступ Владислава Іванова.

Щиро вітаємо усіх випускників! Бажаємо їм благополуччя, творчого натхнення, незгасаючої енергії та неймовірного успіху у всіх починаннях! Будьте здоровими і щасливими під мирним небом України!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • липня 6, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

12.11
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
8 листопада  пройшли змагання з шахів та шашок серед студентів І курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, участь в яких  взяли  юнаки та дівчата з різних факультетів. Змагання проходили за коловою системою. [...]
СТУДЕНТИ І КУРСУ УДПУ ЗМАГАЛИСЬ У ШАХИ ТА ШАШКИ
12.11
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
8 листопада 2018 р. на сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднені відомості про включення ряду друкованих періодичних видань до Переліку наукових фахових видань України за категоріями «А», «Б» і «В». [...]
ВІТАЄМО ЖУРНАЛ «ЕКОНОМІЧНІ ГОРИЗОНТИ» ІЗ НАБУТТЯМ СТАТУСУ НАУКОВОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ УКРАЇНИ КАТЕГОРІЇ «Б»!
12.11
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
29 жовтня у Міністерстві освіти і науки України відбувся завершальний етап всеукраїнського обговорення Типового положення про органи студентського самоврядування. Студентську раду Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини представляли Дмитро Романенко(факультет фізики, математики та інформати [...]
СТУДЕНТИ УДПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua