ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ВИПУСК СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ВИПУСК СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

4 липня на факультеті мистецтв в урочистій атмосфері відбувся випуск студентів, які здобули вищу освіту за освітніми рівнями «Бакалавр» та «Магістр».

З вітальним словом до студентів-випускників звернулася проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Ревнюк Наталія Іванівна. Вона побажала всім успіхів та натхнення в подальшій роботі, професійного становлення, а також виконала почесну місію – вручила дипломи з відзнакою.

Декан, доцент Терешко І. Г. привітала студентів та з гордістю повідомила, що в цей святковий день факультет випускає 144 молодих, щасливих, сповнених надій фахівців. «Від імені професорсько-викладацького складу щиро вітаю вас з важливою, хвилюючою, яскравою подією у вашому житті – з успішним завершенням навчання на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Ми відчуваємо гордість за вас, тому що ви проявили наполегливість, цілеспрямованість, зусилля, здібність і талант», – зазначила Інна Григорівна. Найбільш активним учасникам громадського, наукового та творчого життя факультету та університету декан вручила грамоти та подяки.

Випускників спеціальності «Музичне мистецтво» привітав голова екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, помічник ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Балдинюк Дмитро Іванович.

Випускників спеціальності «Хореографія» привітала голова екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.

Випускників спеціальності «Образотворче мистецтво» привітала кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

Щирі слова подяки зі сльозами на очах висловила випускниця спеціальності «Музичне мистецтво» Світлана Бурлака.

Від імені кураторів виступив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Гусак Владислав Анатолійович.

Протягом заходу присутні насолоджувалися концертною програмою. Для всієї великої мистецької сім’ї подарунком стали пісні у виконанні студентки-магістрантки Анастасії Шинкарук та заслуженого працівника культури України Валентина Купчика. Вони ж були чудовими ведучими свята.

Глядачі змогли насолодитися виступом випускника ОС «Магістр» Черевченка Олександра.

Свої студентські роки випускники згадували під драйвовий виступ Владислава Іванова.

Щиро вітаємо усіх випускників! Бажаємо їм благополуччя, творчого натхнення, незгасаючої енергії та неймовірного успіху у всіх починаннях! Будьте здоровими і щасливими під мирним небом України!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • липня 6, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

20.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Серед факультетів Уманського державного педагогічного університету особливе місце посідає факультет соціальної та психологічної освіти, який пропонує здобути якісну теоретичну та практичну підготовку та стати учасником цікавих соціальних проектів. [...]
ШУКАЄТЕ СУЧАСНІ ПЕРСПЕКТИВНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ? ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
20.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Нещодавно в "Артеку-Буковелі" відбувся Третій фестиваль дитячої книги "Читай українське", для участі в якому була запрошена доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання УДПУ імені Павла Тичини, член Національної спілки письменників Марина Павленко. Як почесна гостя Марина Степанівна разо [...]
ДОЦЕНТ УДПУ ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ ТВОРЧІ НАПРАЦЮВАННЯ НА КНИЖКОВОМУ ФЕСТИВАЛІ В БУКОВЕЛІ
19.07
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – осередок вільної творчості, високого професіоналізму та майстерності. Поринути у неповторний світ хореографічного, музичного та образотворчого мистецтва, розвинути таланти і здібності може кожен, ставши студентом цього факультет [...]
ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ РОЗВИНУТИ ВЛАСНІ ТАЛАНТИ ТА ВІДЧУТИ АТМОСФЕРУ ТВОРЧОСТІ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua