ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 28 серпня, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна!

Щиро прийміть наші вітання та поздоровлення з Днем народження! Бажаємо нескінченного щастя, міцнющого здоров’я, стрімких успіхів на роботі та сімейного затишку! Хай будні будуть наповнені натхненною працею, а свята ‒ веселощами та подорожами! Вірних друзів, душевної гармонії та теплих відносин з рідними та близькими людьми!

Бажаємо миру та світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Колектив кафедри інструментального виконавства,

адміністрація факультету мистецтв