ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Сирота Зоя Миколаївна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, родинного затишку та достатку. Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, повні щастям многії літа!

Адміністрація та професорсько-викладацький
колектив факультету мистецтв