ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї

Шановні викладачі, дорогі студенти!

Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним днем сім’ї! Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави ‒ необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона ‒ джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини ‒ ось мірило розвитку і прогресу країни.
Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай для кожного з Вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.
Зі святом Вас!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї

Адміністрація факультету

Один коментар до “ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї”

1. Щиро бажаю кожній родині щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними.