ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

16 лютого на факультеті мистецтв відбулася довгоочікувана, хвилююча подія – випускники ОС «Магістр» усіх спеціальностей отримали дипломи про завершення навчання!

На жаль, не всі випускники змогли бути присутніми на святі, адже військова агресія сусідньої держави вносить корективи у життєві плани  кожного з нас. Тому вручення пройшло у вузькому, дружньому колі факультетської родини. Зі словами привітань до магістрів з нагоди такої знакової події у їхньому житті звернулася в.о. декана факультету мистецтв, доцент Інна ТЕРЕШКО, побажавши втілення творчих планів, скорішої Перемоги нам усім у цій жахливій війні. Завідувачі кафедр (Василь СЕМЕНЧУК – завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, Ольга МУЗИКА – в.о. завідувачки кафедри образотворчого мистецтва, Тетяна РАДЗИВІЛ – завідувачка кафедри інструментального виконавства) також привітали своїх вихованців, щиро побажавши їм реалізації творчого потенціалу, мирного неба і втілення мрій. Музичне вітання для усіх присутніх – композицію Леонарда Коена «Алилуйя!» виконав викладач кафедри інструментального виконавства Іван БІЛЕНЬКИЙ. Щиро вітаємо наших випускників, бажаємо усіх життєвих гараздів, міцного здоров’я, а головне – Перемоги і процвітання нашій рідній УКРАЇНІ!

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ВІДВІДАЛИ ЮВІЛЕЙНІ ВИСТАВКИСТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ВІДВІДАЛИ ЮВІЛЕЙНІ ВИСТАВКИ

10 березня студенти ІІ курсу 25 групи напряму підготовки «Образотворче мистецтво» разом із старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Королем Анатолієм Миколайовичем відвідали Уманську картину галерею. Виставка присвячена до 125-річчя з

Олімпіада з образотворчого мистецтваОлімпіада з образотворчого мистецтва

11-13 квітня 2013 року на базі Ужгородського художнього інституту відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва (живопису). Наш університет представляла студентка 33 групи мистецько-педагогічного