ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ XI МІЖНАРОДНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФОТОКОНКУРС «ГАРЯЧА КРИГА-2020» ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ

XI МІЖНАРОДНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФОТОКОНКУРС «ГАРЯЧА КРИГА-2020» ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ

Київський національний університет технологій та дизайну  проводить XI Міжнародний студентський фотоконкурс «Гаряча Крига -2020» та запрошує студентську молодь долучатися до участі. Заявки на участь та фотороботи прийматимуться до 1 липня. Роботи на конкурс можна подавати в таких номiнаціях: «Світ навколо тебе», «Fashion-фотографія», «Фотографiка», «Концептуальна фотографiя».

Метою Конкурсу є розвиток і реалізація творчого потенціалу фотодизайнерів, які засобами фотомистецтва намагаються відобразити красу природи та людини, предметного, тваринного і рослинного світів, висловити своє ставлення до сучасних проблем суспільства, продемонструвати власне бачення оточуючого простору, привернути увагу до яскравих миттєвостей буття, показати багатогранність людських відносин і почуттів, поділитися своїми враженнями і спостереженнями, продемонструвати свої знання, вміння, креативність.
У Конкурсі можуть взяти участь студенти, магістри та аспіранти закладів вищої освіти України, інших країн Європи і світу.

Ознайомитися з умовами участі в конкурсі та заявкою на участь.

Деталі конкурсу за посиланням.