ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, УМАНЬ!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, УМАНЬ!

Uman

Шановні викладачі, дороге студентство, гості сайту!

Раді повідомити Вас, що взавтра наше рідне місто Умань святкує чергову 399-у річницю з дня заснування!!! До цієї дати присвячено багато святкових заходів і це є прекрасною нагодою відвідати місто, прогулятися історичним центром та осінніми алеями.
Факультет мистецтв підтримуючи традиції минулих років, і цьогоріч прийме активну участь у святкуванні Дня міста. Зокрема, хореографічні колективи «Візаві» та «Яворина» долучаються до танцювального марафону «З Україною в серці». Своїм співом частуватимуть глядачів вокальне чоловіче тріо «Гонта» (центральна площа перед Будинком рад). Кафедра образотворчого мистецтва презентує художню виставку у «Містечку розваг» (центральний сквер, вул. Художників).
Вітаємо усіх з Днем нашого славного міста Умань! Запрошуємо разом відсвяткувати цей прекрасний день!

День міста

Адміністрація факультету