ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

29 листопада свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства Тарасюк Леся Михайлівна.

Шановна Леся Михайлівна!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та творчої наснаги. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці − доброта, а у справах − мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Божого Вам благословення на многії і благії літа!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні колеги, дороге студентство! Щиро вітаємо Вас з Днем Конституції. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

ПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки V Всеукраїнської учнівсько-студентської  олімпіади з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів. Участь взяли: Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3; Уманська загальноосвітня школа

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КВЕСТ-МАРАФОНУ «ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КВЕСТ-МАРАФОНУ «ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Всеукраїнського культурно-наукового фонду Т. Шевченка у березні-червні 2019 року для учнів та студентів буде проведено Всеукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?».