ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «Магістр» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Виробнича практика є обов’язковою складовою навчального процесу в педагогічному університеті, оскільки вона передбачає практичну професійну підготовку в умовах наближених до педагогічної діяльності вчителя.

Педагогічна практика забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва з їх практичною педагогічною діяльністю в закладах загальної середньої освіти, сприяє формуванню творчого відношення до педагогічної діяльності, визначає ступінь їх практичної підготовки та рівень педагогічної майстерності. Крім того, сприяє закріпленню психолого-педагогічних та методичних знань з дидактики, теорії виховання, загальної, вікової та педагогічної психології та інших фахових дисциплін.

Нещодавно на платформі Googl Meet відбувся захист виробничої практики здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) ОС «Магістр» 2 курсу (63-М групи).

Захист практики проводився в присутності керівника практики кандидата педагогічних наук Семенової Олени Віталіївни, та здобувачів вищої освіти. Всі здобувачі вищої освіти успішно пройшли практику, не дивлячись на те в яких умовах доводиться працювати теперішнім закладам освіти та поділилися своїми враженнями від практики. Цей вид практичної підготовки є завершальним і підводить підсумки такого довгого періоду навчання у нашому закладі. Слід відмітити, що всі здобувачі вищої освіти успішно опанували професійні знання і уміння, про що свідчать відгуки в їх характеристиках. Загалом практика додала позитивних емоцій і вражень, які так потрібні нашим молодим фахівцям.

Здобувачі вищої освіти впоралися із поставленими завданнями, підготували звітну документацію, яку представили на захисті.

Керівники практики дякують тим закладам загальної освіти та педагогам які там працюють та наставляють наших випускників під час практики, бажають усім подальших успіхів на освітянській ниві, міцного здоров’я, натхнення, мирного неба та  талановитих учнів!

ВІЧНА ПАМʼЯТЬ І БІЛЬ: П’ЯТІ РОКОВИНИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІВІЧНА ПАМʼЯТЬ І БІЛЬ: П’ЯТІ РОКОВИНИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Пʼять років тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали

І знову перемога!!!І знову перемога!!!

Як вчить народна мудрість, талановитий той, хто вчиться. Студентська молодь нашого факультету неодноразово підтверджує це своїми перемогами на мистецьких фестивалях-конкурсах. Так, 13-14 травня 2017 року на базі УДПУ імені Павла

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ VII МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ VII МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

25-26 листопада 2021 року відбулась VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Молодь, освіта, наука та мистецтво» на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини