ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В СЕМІНАРІ “ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН”

ЕМБЛЕМА ЯКІСТЬ

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі
«ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»,
що проводиться 14 травня 2015 року мистецько-педагогічним факультетом Інституту розвитку дитини Уманського державного педагогічногоуніверситету імені Павла Тичини.

Семінар

Напрями роботи семінару:
1. Формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
4. Естетичні засади виховання підростаючого покоління засобами мистецтва.
5. Естетичні засади виховання та розвитку творчо-обдарованих дітей у мистецькій освіті.

Робочі мови семінару: українська, російська.

У програмі семінару:
• мистецький вернісаж;
• майстер-класи викладачів мистецько-педагогічного факультету;
• концерт.