ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ «В УМАНЬ – З ІЗРАІЛЮ»

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ «В УМАНЬ – З ІЗРАІЛЮ»

Шановні викладачі та студенти! 16 вересня 2014 року о 15.00 у приміщенні картинної галереї Уманського художнього музею відбудеться презентація художніх творів Віктора Бриндача, Андрана Жудро, Анни Зарніцької «В Умань – з Ізраілю».
Організаторами виставки виступили Відділ культури і туризму Уманської міської Ради, Уманський художній музей та кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Ми чекаємо на Вас!