ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 травня свій День народження відзначає доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України Леонід Петрович Ятло.

Шановний Леоніде Петровичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження та бажаємо міцного здоров’я, широкого життєвого шляху, невичерпної творчої наснаги, затишку і тепла в колі Вашої родини. Щоб кожний день Вашого життя був наповнений оптимізмом, свіжими ідеями та піднесеним настроєм! Хай завжди Вас оточує людська теплота, прихильність друзів та радість успіхів у житті, а доля дарує багато світлих літ у мирі, щасті, добробуті!

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв