ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ЦЕРЕМОНІЮ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР»!

ЗАПРОШУЄМО НА ЦЕРЕМОНІЮ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР»!

Шановні студенти, викладачі!

Запрошуємо відвідати церемонію вручення дипломів випускникам ОС «Магістр», яка відбудеться 14 лютого 2020 року о 12:00 в приміщенні актової зали навчального корпусу №3!

ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Ще з першого тижня навчання на мистецько-педагогічному факультеті розпочалося планове прибирання території університету, активну участь в якому взяли студенти 11, 14 груп спеціальності «Хореографія» під керівництвом куратора Ірини Сергіївни Грошовик.

УВАГА! ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ!УВАГА! ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ!

25 червня 2024 року о 10:00 год. (ауд. 101, корпус №3)) відбудуться збори трудового колективу факультету мистецтв. Порядок денний: Погодження кандидатури претендента на посаду декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ВИПУСКНИХ КУРСІВ ПРО ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ АДРЕСНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ!ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ВИПУСКНИХ КУРСІВ ПРО ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ АДРЕСНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006р. №1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» випускники закладів вищої освіти денної форми навчання, які навчались