Шановні студенти, викладачі!
Запрошуємо відвідати церемонію вручення дипломів випускникам ОС «Магістр», яка відбудеться 14 лютого 2020 року о 12:00 в приміщенні актової зали навчального корпусу №3!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/01/Vypusk_202001.jpg)
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
Запрошуємо відвідати церемонію вручення дипломів випускникам ОС «Магістр», яка відбудеться 14 лютого 2020 року о 12:00 в приміщенні актової зали навчального корпусу №3!