ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!

Сьогодні, 11 лютого, вкотре відзначається Міжнародний день жінок та дівчат у науці.

Шановні, чарівні наші жінки! Від імені чоловічого складу факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вітаємо Вас з Міжнародним днем жінок та дівчат у науці.

У будь-який період історії неважко відшукати талановитих жінок-вчених, які рухали науку нарівні з чоловіками. Дозвольте висловити щиру повагу і вдячність за Вашу активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки.

Бажаємо Вам нових творчих звершень та натхнення для підкорення нових вершин у професійній науковій діяльності!

Прокоментуй!  • 11 Лютого, 2020