ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!

Шановні першокурсники, батьки, викладачі! Вітаємо вас з початком навчального року! Бажаємо всім успіху, міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчих здобутків!

Повідомляємо, що 31 серпня о 10 год. у дворі навчального корпусу №3 відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та Посвяти першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Запрошуються усі бажаючі!

25-26 квітня 2020 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли:

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ ТА ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ!СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ ТА ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ!

Ти активний, енергійний, ініціативний та творчий? Тоді тобі до нас! Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує талановиту молодь на навчання (ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр») за

РЕЗУЛЬТАТИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВАРЕЗУЛЬТАТИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

22 квітня 2021 року на кафедрі інструментального виконавства обговорено виконання учасників IV Всеукраїнської студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва. 60 заявок учасників надійшло з таких міст України:, Київ, Луцьк, Тульчин,