ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 25 червня 2016 року на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Аффіша конференції

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, творчий звіт хореографічних колективів.

Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами хореографічного мистецтва;
2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії;
3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська.

З повагою, огркомітет