ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ В УМОВАХ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА»

Шановні молоді вчені! Організаційний комітет у складі Міністерства освіти і науки України, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Ради молодих науковців мають приємну нагоду запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Інтелектуальний потенціал в умовах сучасного суспільства», яка відбудеться 20 травня 2016 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за адресою: Україна, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 2.

Тематичні напрями роботи конференції:
1. Актуальні питання професійної та технологічної освіти.
2. Актуальні проблеми лінгвістики і лінгводидактики.
3. Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи.
4. Іноземні мови у сучасному світі.
5. Модернізація змісту професійної підготовки фахівців дошкільної освіти в умовах
соціуму.
6. Роль суспільних наук у процесі розвитку суспільства в умовах сьогодення.
7. Соціально-психологічні аспекти становлення особистості в сучасних умовах розвитку суспільства.
8. Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки.
9. Сучасні тенденції підготовки учителів фізики, математики та інформатики.
10. Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти.
11. Фізкультурно-оздоровчі аспекти формування особистості.
12. Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти.

Доповіді будуть надруковані у збірнику наукових праць за підсумками конференції.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Адреса оргкомітету:
Рада молодих науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вул. Садова, 2, м. Умань, Черкаська область, 20300.

Телефони для довідок:
096 390 22 39Слатвінський Максим Анатолійович (голова Ради молодих науковців);
093 647 43 81Хоменко Інна Вікторівна (провідний фахівець редакційного відділу).