Висловлюємо Вам, дорогі ветерани, сердечну подяку за невтомну працю, за Ваш дорогоцінний досвід, який ви і сьогодні передаєте молодшому поколінню. Піддубний Григорій Опанасович народився на Сумщині 13 вересня 1941 року. З 1964 по 1966 рік
День: 30.09.2013
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2013/09/rose_104.png)
ПРИВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯПРИВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ
Професорсько-викладацький та студентський колективи мистецько-педагогічного факультету вітають заступника декана з навчальної роботи, кандидата педагогічних наук Нелю Іванівну Скрипник, завідуючу кафедрою хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук Людмилу Михайлівну Андрощук, старшого викладача цієї ж кафедри,