ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Висловлюємо Вам, дорогі ветерани, сердечну подяку за невтомну працю, за Ваш дорогоцінний досвід, який ви і сьогодні передаєте молодшому поколінню.

піддубний 1

Піддубний Григорій Опанасович народився на Сумщині 13 вересня 1941 року. З 1964 по 1966 рік навчався в Донецькому культурно-освітньому училищі на хореографа. Після цього були довгі роки важкої і цікавої роботи у Заслуженому ансамблі танцю «Зарево» Донецького металургійного заводу (нині – заслужений ансамбль танцю України «Зарево») та в армійських ансамблях танцю. Там Григорій Опанасович отримав безцінний досвід танцівника та постановника.
До Умані Григорій Піддубний переїхав у 1995 році і одразу ж розпочав роботу в Уманському державному педагогічному університеті ім. П.Тичини, став керівником ансамблю народного танцю «Яворина». За роки роботи ним було поставлено: вокально-хореографічні композиції «Привітальна» і «Горлиця», Російський танець, Молдавський танець, Солдатський танець, «Проводи на полонину», «Вітерець», український народний танець «Гопак» та ін.
З 2010 року Григорій Піддубний відпочиває на пенсії, але досі живе дуже активно: танцює на дозвіллі, співає в хорі, бере активну участь у діяльності Уманського Козацтва.  Він – прекрасний педагог, надзвичайно позитивна, відкрита людина. Завжди приходив на допомогу студентам, підтримував, давав батьківські поради.

піддубний 2

У нього на заняттях панувала атмосфера радості і любові до танцю. Він завжди говорив, що у артиста під час виконання танцю очі мають світитися радістю. Дивлячись на те, як викладач у досить поважному віці хвацько вистукував складні дрібушки, з якою насолодою виконував кожен рух, студенти самі несвідомо заряджалися цією надзвичайною енергією.

піддубний 3

Можна сміливо стверджувати, що для нього танець – це абсолютне щастя і вічна молодість!
Шановний Григорію Опанасовичу! Щиро Вам дякуємо за вашу важку натхненну працю! Будьте завжди здорові і щасливі! Довгих Вам років життя і вічної молодості в душі!

З любов’ю і повагою колектив кафедри хореографії та художньої культури

бУЛАНОВ 001

Іван Микитович Буланов – хормейстер за фахом, випускник Свердловської консерваторії ім. М. Мусоргського, з 1996 по 1973 рр. очолював Уманське музичне училище ім. П. Демуцького. З 1995 по 2007 рр., працював старшим викладачем кафедри музики інституту соціальної та мистецької освіти при Уманському державному університеті імені Павла Тичини. Керував студентським хором «Юність», який у лютому 2004 року був нагороджений дипломом лауреата обласного фестивалю народної творчості «Земля Богдана і Тараса – Вкраїни вільної окраса».

бУЛАНОВ

За високу виконавську майстерність, змістовний репертуар та активну участь у культурному обслуговуванні населення творчому колективу було присвоєно звання народного академічного хору.
Іван Микитович Буланов є щасливим тому, що він любить людей, уміє бачити в них лише хороше. І ці зерна добра щедро проросли у вдячних серцях його численних учнів.
Отож, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, доброго настрою, благополуччя та щастя у Вашому домі.

З повагою колектив кафедри музичного мистецтва